TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Kiralama Koşulları

KİRALAMA SÜRESİ

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Toplam 2 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınır.

UZUN SÜRELİ VE TEK GÜLÜK KIRALAMALAR

Tek günlük kiralamalar için +90 505 472 5997 numaramizdan bizlerle iletisime geçebilirsiniz. Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 505 472 59 97 numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

24 saat kesintisiz hizmet veren tektiklakirala.com dan dilediğiniz gün ve saatte aracınızı teslim alabilirsiniz.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

En az  23 yaş yaşını dolmurmuş ve minimum 3 yillik ehliyete sahip olmasi gerekir.

EK SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur. 

KREDI KARTI 

Araç kiralamak için kredi kartına sahip olmanız gereklidir. Araç teslim alış yerinde ihtiyacınız olacaklar ise:

  • Rezervasyonu yaptıktan sonra size gelen e-mail deki Rezervasyon bilgilerinizi gösteren belge,

  • Sürücünün adına olan kredi kartına aracın güvenlik depozitosunu karşılaması amacıyla yeterli limitin olması, ( Kredi kartınızın kalan 12 ay geçerlilik süresi olmalıdır )

  • Nüfus cüzdanınız veya pasaportunuz,

OTO KİRALAMA FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

FINDEKS/RENTAL RISK RAPORU

tektiklakirala.com dan araç rezervasyonunuzu yaptiktan sonra kiraladiginiz rent a car firmasi tarafindan findeks/rental risk sorgulamaniz yapilir. Sorgulamanizin olumsuz çikma durumunda rezervasyonunuz iptal edilip 2 is günü içerisinde ödediginiz ücret hesabiniza iade edilir.

 
TRAFİK CEZALARI

OGS-HGS geçişleri ve trafik cezalarının tamamı müşteriye aittir. Bu cezalar şirkete daha sonra tebliğ edilse dahi müşteri kiralama dönemi içerisindeki OGS-HGS gişeleri ve tüm trafik cezalarından bizzat sorumludur.

Ödeme Yöntemleri
https://www.tektiklakirala.com/ © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır -